PANELE SZKLANE - SZKŁO DO KUCHNI - SZYBA DO KUCHNI - GRAFIKA NA SZKLE

divider

Nasza firma jest hurtownią i zakładem obróbki szkła z siedzibą w Rozprzy, 12 km od Piotrkowa Trybunalskiego. Posiadamy kompletny sterowany numerycznie park maszynowy do obróbki szkła płaskiego oraz luster, wraz z drukarnią UV (OCE Arizona) i lakiernią szkła, co bezpośrednio przekłada się na jakość naszych produktów oraz czas realizacji zamówienia.

Rejon naszej działalności obejmuje takie miejscowości jak Warszawa, Piaseczno, Sochaczew, Grójec, Konstancin-Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Otwock, Wołomin, Legionowo Marki, Ząbki, Łomianki, Góra Kalwaria, Józefów, Sulejówek, Zielonka, Radzymin, Nowy Dwór Mazowiecki, Milanówek, Żyrardów, Mszczonów oraz okoliczne miejscowości.

Nasze usługi obejmują sprzedaż i montaż szkła dekoracyjnego do kuchni z grafiką, czyli panele szklane z nadrukiem, panele szklane lakierowane oraz Lacobel.

Ze względu na przeźroczystość posiadamy szkło OPTIWHITE
- jest to szkło czysto białe, całkowicie przeźroczyste
oraz szkło FLOAT
- szkła o zabarwieniu lekko zielonkawym

Nasze panele charakteryzują się bardzo dobrą jakością, a grafika dekoracyjna wykonywana jest bezpośrednio na szkle za pomocą najnowszej na rynku drukarki UV. Dodatkowo po wydrukowaniu na szkle cały obrazek jest zabezpieczany dwukrotnie lakierem. Dzięki takiemu wykonaniu panela szklanego (inaczej szkła do kuchni z grafiką lub szyby do kuchni z grafiką lub lakierowaną), możemy być pewni jakości i trwałości panelu szklanego na wiele lat.
shadow
divider

W ofercie naszej hurtowni posiadamy również lustra na wymiar:

  • lustra o różnych kształtach i w dowolnych rozmiarach
  • lustra ze szkła float i optiwhite
  • obróbka – szlifowane, fazowane
  • nawiercanie otworów np. na oświetlenie lub uchwyty
  • mocowane do ścian – na klej i uchwyty

Nasza firma również wykonuje pomiary i montaże paneli szklanych i luster na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

lustra-na-wymiar-warszawa-piaseczno-pruszkkow-bemowo-bialoleka-konstancin-grojec
divider

GRAFIKA NA PANELACH

Wybierając wzór, który ma się znaleźć na panelach, mogą Państwo skorzystać z banku zdjęć http://fotolia.pl lub przesłać własne zdjęcia/ grafikę. Można wybierać wzory także z innych banków zdjęć np shutterstock.com , 123rf.com itp. z dopłatą za zdjęcie po cenie jakiej jest ono oferowane przez dany bank obrazów. Obrazy z fotolia.pl wliczone są w cenę usługi.

Istnieje także możliwość zamówienie obrazów/rysunków specjalnie zaprojektowanych przez grafików naszej firmy.

Nasza firma przygotowuje wizualizację i po zaakceptowaniu przez Państwo projektu, przystępujemy do realizacji. Czas realizacji do 2 tygodni od pomiaru.

shadow

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani z nasza ofertą prosimy o kontakt z nami : KONTAKT

shadow