PANELE LAKIEROWANE

divider

Oferujemy Państwu panele lakierowane na dowolny kolor z palety NCS , RAL, ICA oraz standardowej palety AGC lacobel.

Na miejscu w zakładzie produkcyjnym oferujemy także komputerowy dobór koloru na podstawie dostarczonej próbki. Istnieje także możliwość przekazania próbki kolorystycznej naszemu monterowi podczas pomiaru i na tej podstawie dobór koloru jaki życzą sobie Państwo uzyskać na gotowym produkcie.

O PANELACH

divider

Nowym trendem w designie wnętrz mieszkań, domów, a także biur i wszelkich lokali użytkowych jest zastosowanie paneli szklanych. Dzięki swoim licznym zaletom cieszą się one coraz większą popularnością na rynku polskim, stanowiąc świetną alternatywę dla tradycyjnej glazury, tapet, a nawet farb.

Łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu są szczególnie polecane w miejscach narażonych na intensywne zabrudzenia, takich jak kuchnie, łazienki, przedpokoje, sale restauracyjne, poczekalnie punktów usługowych. Nieograniczone możliwości doboru zdjęć oraz grafiki, która zostanie nadrukowana na panele, pozwala na wykreowanie niepowtarzalnych wnętrz.

To Państwo decydują jaki charakter nadać swojemu pomieszczeniu – przytulny, nowoczesny, retro, a może warto optycznie powiększyć przestrzeń za pomocą grafiki w połączeniu z lustrem ? Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów proponujemy panele szklane wykonane z najwyższej jakości szkła wraz z grafiką nadrukowaną w technologii UV. Ponadto na Państwa życzenie wykonujemy panele podświetlane diodami LED.

divider

GRAFIKA NA PANELACH

Wybierając wzór, który ma się znaleźć na panelach, mogą Państwo skorzystać z banku zdjęć http://fotolia.pl lub przesłać własne zdjęcia/ grafikę.

Istnieje także możliwość zamówienie obrazów/rysunków specjalnie zaprojektowanych przez grafików naszej firmy.

shadow
panele-z-grafika-panel-szklany-nadruk-szklo-szyba-warszawa-piaseczno-konstancin-rawa-mazowieckie-grojec

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani z nasza ofertą prosimy o kontakt z nami : KONTAKT

shadow